Szczegóły organizacyjne oraz zgłoszenie

 • Konferencja odbędzie się w Grand Hotelu Stamary**** (http://www.stamary.pl).
 • Konferencja rozpocznie się 12.10.2018 r., a zakończy 13.10.2018 r.
 • Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi 570 zł.  Opłata obejmuje zakwaterowanie w hotelu, obiad 12.10, śniadanie 13.10, obiad 13.10 oraz poczęstunek „kawowy” podczas trwania konferencji.  O sposobie uiszczenia opłaty poinformujemy wkrótce na tej stronie oraz w odrębnych wiadomościach e-mail wysyłanych do uczestników.  Opłata może ulec zmianie, choć nie spodziewamy się takiego scenariusza.
 • Dodatkowe zarezerwowane noclegi w hotelu będą musiały być opłacone bezpośrednio przez uczestnika w recepcji hotelu.  Jedna dodatkowa doba kosztuje ok. 290 zł za pokój.  O ostatecznej wysokości tej opłaty będziemy informować na tej stronie (może ona się różnić w zależności od pokoju i liczby osób w pokoju).
 • Istnieje możliwość przyjazdu do hotelu w czwartek (11 X) oraz wyjazdu w niedzielę (14 X).
 • Zameldowanie w hotelu co do zasady może mieć miejsce najwcześniej o godz. 16:00 w dniu przyjazdu. Wymeldować należy się do godz. 12:00 w dniu wyjazdu.
 • W ramach opłaty można na terenie hotelu skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny, studia cardio.
 • Śniadanie w hotelu jest serwowane codziennie od godz. 7:00 do 11:00.
 • Na terenie całego hotelu można korzystać z Internetu za pośrednictwem sieci Wi-Fi.  Aby uzyskać do niej dostęp, należy wpisać nazwę hotelu w wyszukiwarce i postępować zgodnie z instrukcją.
 • Przy hotelu dostępny jest parking, na którym uczestnicy mogą zaparkować swoje samochody.  Jest on dla uczestników bezpłatny.
 • Po konferencji można będzie otrzymać certyfikat zaświadczający uczestnictwo w charakterze słuchacza lub referenta wraz ze wskazaniem czasu (godzin) uczestnictwa oraz czasu wygłoszonego referatu. Chęć otrzymania certyfikatu prosimy zgłaszać po konferencji.
 • Jeżeli referent chciałby podczas swojego wystąpienia korzystać z prezentacji wyświetlanej przez rzutnik, to wówczas prosimy o jej dostarczenie przed rozpoczęciem się konferencji na nośniku pendrive lub przesłanie przez e-mail do organizatorów.  Prezentacja powinna być w formacie Microsoft PowerPoint (w innych formatach może być wówczas, gdy do odtwarzania nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie).
 • UWAGA!  Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konferencją zostaliśmy zmuszeni zamknąć listę uczestników.  Oznacza to, że osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy po 15 września 2018 r. najprawdopodobniej nie będą mogły wziąć udziału w konferencji.  Tak jak i przed tym dniem – wypełnienie formularza oznacza wyłącznie, że zgłosiłeś chęć udziału oraz że Twoje zgłoszenie zostało przez nas przyjęte.  O tym, czy ostatecznie będziesz mógł wziąć udział w konferencji zostaniesz poinformowany poprzez e-mail.
 • Wszystkie szczegóły organizacyjne będą sukcesywnie aktualizowane na tej stronie.

 

Formularz zgłoszenia udziału w konferencji

Aby zgłosić swój udział w konferencji – wypełnij poniższy formularz.  Wypełnienie formularza nie gwarantuje uczestnictwa.  Gdy wypełnisz i wyślesz formularz, oznacza to, że odnotowaliśmy chęć Twojego uczestnictwa.  W sprawie wszelkich dalszych szczegółów (dostępność miejsca, potwierdzenie możliwości uczestnictwa, wysokość opłaty konferencyjnej) będziemy się z Tobą kontaktować poprzez e-mail podany w formularzu.  Jeżeli nie dostaniesz żadnych informacji zwrotnych w ciągu kilku dni – prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym.

Wypełniając formularz przyjmujesz do wiadomości następujące informacje związane z ochroną danych osobowych:

 1. Administratorem Pani / Pana Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Doktorantów i Doktorów Prawa podatkowego z siedzibą w Krakowie.
 2. Twoje dane osobowe, podane w formularzu zgłoszenia będą przetwarzane w celu realizacji prac związanych z konferencją.
 3. Twoje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotowi prowadzącemu hotel, w którym odbędzie się konferencją, sponsorom konferencji albo podmiotom zapewniającym obsługę techniczną konferencji.
 4. Przysługuje Ci prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo
  do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
 5. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.